Vezetőség

Tisztelt Egyesületi Tagok és Vendéghorgászok!

A Bereki Horgászegyesület egész évben várja a horgászni, pihenni vágyó vendégeket. Az egyesület az ún. Belső tavon amely 7.4 ha és a Külső-víztározón, ami 14 ha gazdálkodik. Mindkét tavat a fürdő termálvize táplálja, ami egész évben folyamatosan átfolyik rajtuk. Így télen is lehetőség van a Belső tó meleg vizes befolyó környékén a horgászatra.

Ezen oldal a közösség építésének érdekében jött létre. Amelyhez elengedhetetlen a közös hobbi iránti érdeklődés, annak szeretete, a helybéli és a vendég sporttársak kölcsönös tisztelete. Tiszteljük a halat, a természetet, egymást! Ezért kérünk minden kedves horgászt, hogy az állami, illetve a helyi rendelkezéseket tartsa be, horgászhelyét rendezetten hagyja maga után.

ELNÖK

TAKÁCS JÓZSEF
bereki.horgaszegyesulet@gmail.com

TITKÁR

GAZDASÁGI VEZETŐ

NÁDUDVARI JUDIT
nadudvarij@freemail.hu

Adószámunk: 19867328-1-16

Mindenkinek kellemes kikapcsolódást kívánunk!

A Berekfürdői Horgászegyesület vezetősége!